Kariyermentoru.com İş İlanları

Uzman Kadromuz ile geleceğe hazırlanmak ister misiniz?

Kariyermentoru.com, eğitim tarafında donanımlı geçmişe sahip birçok danışmandan oluşan bir ekibe sahiptir. Bu çatı altında adayların yönlendirilmesini, eğitimini ve kariyer planlamalarını oluşturabilecek birbirinden değerli ve tecrübeli danışmanlar ile firmalara sağlıklı bir şekilde donanımlı adaylar sunulmaktadır. 

Birçok kurumsal firma ile yürütülen danışmanlık süreçlerinin; kariyer değişikliği yapmak isteyen birçok kişiye fayda sağlaması için yayınlanan iş ilanlarında yeni yol haritası sağlamak hedeflenmektedir.

Tüm sektörlere hitap eden geniş network ağı ile işveren ve adayları buluşturmayı hedefleyen iş ilanlarına göz atın.

Kariyermentoru.com’un sağladığı faydalar 

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Albert Solino bünyesinde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışabilecek problem çözme, karar verme ve çıkarım yapabilme yetkinliklerine sahip Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyoruz.

Grafik Tasarımcı

Albert Solino bünyesinde grafik tasarımcı olarak görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışabilecek, Dijital pazarlamanın ve sosyal medyanın dinamiklerine hâkim Grafik Tasarımcı arıyoruz.

İdari ve Mali İşler Sorumlusu

Albert Solino bünyesinde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışabilecek ayrıntılara önem veren, dikkatli, kavrama yeteneği yüksek ve planlı çalışan ekip arkadaşları arıyoruz! 

Muhasebe ve Finans Uzmanı

Albert Solino bünyesinde görevlendirilmek üzere, tam zamanlı çalışabilecek Muhasebe ve Finans Uzmanı aranmaktadır.