Hakkımızda

Yeni Yetkinlikler Geliştirme Peşinde Olanlara Ücretsiz Mentorluk Hizmeti

Gelişim ve olumlu değişim vizyonu ile hareket eden mentorlerimizle tanış, hayalindeki işe ulaş!

Hakkımızda

Günümüzde akademik ve klasik kurslarla alınan eğitimler, hızlı gelişen iş dünyası ihtiyaçları karşısında etkinliğini her geçen gün kaybediyor. Teori ve pratik arasındaki fark kendini tam anlamıyla yenilemeyen eğitim dünyasından dolayı gittikçe açılıyor. Bu durum işsiz olan veya kendine uygun olmayan işlerde çalışan milyonlarca insanı etkilediği gibi aradığı yetkinlikte personel bulamayan binlerce iş vereni de olumsuz etkiliyor.

20 yılı aşkın yönetim danışmanlığı tecrübesi ile hareket eden Albert Solino, işte tam bu noktada hızlı değişen iş hayatının ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde yönlendirme arayan ve yeni yetkinlikler geliştirme peşinde olanlara ücretsiz şekilde mentorluk yapmak için kariyermentoru.com'u kurmuştur.

Kariyermentoru.com'da vaka çalışmaları, yetkinlik testleri ve belirli aşamaları geçtikten sonra da birebir mentorler seni karşılayacak.

Bir yandan da yüzlerce, personel arayan danışmanlık verdiğimiz firmalarla eşleşme ve belki de hayal ettiğin işte çalışma imkanı bulacaksın.

Hadi şimdi gelişimin için ilk adımı at ve kariyermentoru.com'a üye ol!